Неофіційний сайт Українського товариства сліпих
Склад ЦП УТОС
Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа


Поиск

Архив записей

Приветствую Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 17:34

Відповідно до постанови 16-го з'їзду Українського товариства сліпих від 31 травня 2011 року «Про результати голосування по виборах членів Центрального правління УТОС» до складу Центрального правління Українського товариства сліпих були обрані:

1      Батєхін Борис Леонідович
2      Бесараб Микола Павлович
3      Більчич Владислав Миколайович
4      Бісик Зіновій Іванович
5      Бондар Леонід Олексійович
6      Боровська Любовь Володимирівна
7      Брославський Едуард Львович
8      Булгаков Петро Іванович
9      Васін Сергій Анатолійович
10    Віньковська Людмила Миколаївна
11    Вороновський Анатолій Анатолійович
12    Геля Віктор Михейович
13    Грунін Геннадій Петрович
14    Долбня Сергій Семенович
15    Драчевська Тетяна Євгенівна
16    Жидких Степан Степанович
17    Задувайло Микола Вікторович
18    Зубач Василь Дмитрович
19    Качановський Юрій Анатолійович
20    Кірікіщук Лариса Володимирівна
21    Кіт Сергій Васильович
22    Клименко Микола Павлович
23    Кондратенкова Ольга Володимирівна
24    Кузьменко Володимир Олексійович
25    Кукуруза Любов Дмитрівна
26    Лежепьоков Леонід Павлович
27    Лепетюк Олег Леонідович
28    Лютіков Володимир Іванович
29    Максименко Олексій Миколайович
30    Матвієнко Юрій Анатолійович
31    Мацевіч Олександр Миколайович
32    Михайлов Іван Тимофійович
33    Мовчан Олександр Петрович
34    Никоненко Наталя Вячеславівна
35    Новосецький Михайло Миколайович
36    Осадчий Олександр Михайлович
37    Павленко Володимир Миколайович
38    Петришак Степан Юліанович
39    Порадовський Станіслав Петрович
40    Прокопенко Олексій Миколайович
41    Ромащенко Михайло Олександрович
42    Савич Михайло Генріхович
43    Савчук Анатолій Анатолійович
44    Савчук Ярослав Григорович
45    Сандюк Сільвія Дмитрівна
46    Сєрікова Лариса Семенівна
47    Симончук Юрій Прокопович
48    Скіба Віктор Григорович
49    Скіцько Богдан Васильович
50    Солод Ніна Михайлівна
51    Суховершко Алла Вікторівна
52    Таран Ніна Іванівна
53    Тирпак Василь Васильович
54    Удовик Георгій Данилович
55    Фестрига Іван Степанович
56    Чумакова Людмила Федорівна
57    Шульгін Валерій Вікторович

Copyright MyCorp © 2017
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz